2во1 постелнини со внатрешно полнење и вреќа за спиење МЕЧЕ

3.999 ден 3.499 ден
-13%
Нема на залиха

Нема на залиха

Комплет 2 во 1: постелнина со внатрено полнење и вреќа за спиење

Димензии: 150 x 75 cm

Јорганот се прицврстува со патент

Лесно се пакува и носи со себе при патување.

Одличен комплет за градинка.

Совршено решение за децата кои се откриваат себеси ноќе.