Ташна за количка PUMA

6.999 ден 3.499 ден
-50%

1 на залиха

Елегантна ташна за количка ќе ви овозможи да ги однесете и организирате сите потребни работи за вашето бебе на прошетка.

 

– изработена од цврста водоотпорна ткаенина, обработена со елементи од еколошка кожа
– со патент
– лесна за перење
– 4 џебови – 2 надвор, 2 внатре, џеб за шише

Одлична идеја за убав и практичен подарок.

 

 

 

Материјал: густа 100% полиестер водоотпорна ткаенина

Големина 37x25cm, дното 7x30cm

Препораки за перење: чистете со влажна крпа, не перете во машина за перење