СЕТ 2 навлаки за количка и Moses Basket NATURE&LOVE FOREST

1.999 ден 1.199 ден
-40%

1 на залиха

Категории: ,

Навлака за количка (гондола 0-6 месеци).

Димензии:

80×30 cm, со ластик, се продава во пакување од 2

Состав: муслин – 100% памук

Боја: шарена апликација на лисја – колекцијата Forest

Квалитет I класа, произведено во Полска