СЕТ 2 навлаки за количка и Moses Basket – TROPICS

1.499 ден 1.199 ден
-20%
Нема на залиха

Нема на залиха

Категории: , ,

Комплет од 2 навлаки за количка (гондола) или Moses Basket. Направени од 100% памук. Совршено решение за одржување на хигиена во детска количка и кревет.

 

СОСТАВ:

навлака 1

муслин – 100% памук,

навлака 2

лен – вискоза 70%, лен 30%.

Димензии:

80х30см