Престилка – Ракун

999 ден

2 на залиха

Со оваа престилка, вашето дете може слободно да ги јаде своите омилени јадења а вие не мора да се грижите за дамките.

 

За која возраст: 2-4 години
Димензии: 45 x 35 cm (+/- 3 cm)
Материјал: 100 памук