Постелнина со внатрешно полнење – Мече 

3.499 ден 2.999 ден
-14%

1 на залиха

Димензии на јорган: 120 x 80 cm
Димензии на перницата: 40 x 60 cm
Материјал: 100% памук
Целосно се пере во машина.
Вклучена е торбичка за чување постелнина.
Произведено во Полска.

Оваа постелнина со внатрешно полнење е совршен комплет за секое дете. Може да се користи дома, на училиште, во градинка. Комплетот вклучува практична торба во која можете да чувате или носите постелнина.