Подлога за играње NATURAL & LOVE ROSE

3.799 ден 2.999 ден
-21%
Нема на залиха

Нема на залиха

Категорија

Тркалезна, голема и лесна подлога за играње – производ за деца од сите возрасти!

И штом на вашето дете ќе му здодее забавата, со влечење на конците, можете за неколку секунди да ја претворите во вреќа за играчки.

Станува збор за практично решение кое ќе помогне да се одржува редот во детската соба. Можеме да ја земеме вреќата со нас на патување или на гости, заедно со детските играчки.

 

 

Димензии: 150×150 cm

 

Двостран производ

Состав:

100% памук, полнење: силиконски материјал – 100% антиалергичен полиестер

Боја:

розова, во комбинација со принт на елен и цветови од роза

 

Квалитет:

I класа, произведенo во Полска