Подлога за играње LION

2.999 ден 1.099 ден
-63%
Нема на залиха

Нема на залиха

Мека и нежна подлога за играње е практичен додаток за бебе. Одлична за употреба уште од првите денови од животот на детето како подлога за лежење. За постаро дете може да се користи како подлога додека си игра. Лесна и зафаќа малку простор, можете да ја носите со себе на пикник во топлите денови или да ја користите како топло ќебе за да го покриете вашето бебе, изработена од памук, во модерна нијанса на беж.

 

СОСТАВ:

Ткаенина: памук 100%, полнење: полиестер 100%

ДИМЕНЗИИ:

90х75см