Детска фотелја – Мече

3.999 ден 3.499 ден
-13%
Нема на залиха

Нема на залиха

Оваа детска фотелја е совршен подарок за секое мало дете. Прекрасно ќе изгледа во собата на секое мало дете.

Основни информации:
Производот е направен од полирутинска пена
Навлака 100% полиестер (може да се пере во машина).
Возраст: 1+
Тежина: само 1 кг.
Произведено во Полска.