Водоотпорна престилка + ракави – Ракун

1.399 ден

2 на залиха

Димензии: 60 x 50 cm Ракави: 24 cm
Материјал: 100 полиестер (водоотпорен)

Благодарение на оваа водоотпорна престилка, вашето дете може да ви помогне во кујната без да се секирате за дамките. Подгответе заедно вкусна вечера или испечете вкусни колачиња. Оваа водоотпорна престилка ќе биде совршена и за градинка.