СЕТ 2 навлаки за количка и Moses Basket ANIMALS&LOVE KOALA

1.999 ден 1.149 ден
-43%
Нема на залиха

Нема на залиха

Категории: ,

Навлака за количка (гондола 0-6 месеци).

СОСТАВ:

навлака 1

муслин – 100% памук,

навлака 2

лен – вискоза 70%, лен 30%.

Димензии:

80х30см