Гнездо за спиење BOHO RUSTY

3.999 ден 3.199 ден
-20%
Нема на залиха

Нема на залиха

Категории: ,

Големина: 80×45 cm (+/- 2cm)

Состав: 100% памук, полнење: 100% полиестер + полиуретанска пена