Гнездо за спиење BOHO BEIGE

3.999 ден 2.999 ден
-25%
Нема на залиха

Нема на залиха

Категории: ,

Големина: 80×45 cm (+/- 2cm)

Состав: 100% памук, полнење: 100% полиестер + полиуретанска пена