БАМБУСОВО ЌЕБЕ PINK

2.999 ден 2.499 ден
-17%
Нема на залиха

Нема на залиха

Категории: ,

Нежното ќебе изработено од мешавина на памук и бамбус ќе биде совршено во секој момент, дома за време на дремките, додека патувате или шетате во количка. Лесен е и флексибилен. Секој агол од ќебето е завршен со естетски топчиња.

Димензии: 85/111

Состав: 50% памук 50% бамбус